Wideodomofony, Domofony, Bramofony Gdańsk, Sopot, Gdynia oraz Tczew

Alarmowiec.pl to marka firmy AXSoft, która świadczy usługi z instalacji i konfiguracji domofonów cyfrowych i domofonów IP głównie na terenie województwa pomorskiego. Instalacja nowych wideodomofonów oraz klasycznych domofonów świadczone są w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz okolicach (Pruszcz Gdański, Pszczółki, Tczew, Starogard Gdański, Kowale, Kolbudy, Kościerzyna, Wejherowo, Elbląg).

Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu lub biura, ale nie chcesz rezygnować z wygody i komfortu? Nasza firma oferuje usługi instalacji wideodomofonów, które umożliwiają zdalną komunikację i kontrolę dostępu.

Instalowane przez nas wideodomofony są zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny lub pracowników. Dzięki nim możesz w łatwy sposób kontrolować kto wchodzi i wychodzi z Twojego domu lub biura, a także komunikować się z gośćmi bez konieczności otwierania drzwi.

Nasze rozwiązania wideodomofonowe pozwalają na zdalną komunikację i kontrolę dostępu do Twojego domu lub biura, nawet gdy jesteś poza nimi. Możesz kontrolować wszystko z jednego miejsca, używając jednej aplikacji na swoim smartfonie lub tablecie. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, kontrolując dostęp do swojego domu lub biura.

Nasza ekipa specjalistów służy pomocą w każdym etapie procesu instalacji. Zapewniamy również serwis posprzedażowy, aby zapewnić Ci nieprzerwaną obsługę i bezpieczeństwo Twojego domu lub biura.

Oferujemy instalację nowych i modernizację starych systemów domofonowych. Instalujemy domofony do budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz komercyjnych (biura, firmy).

Instalujemy bramofony, domofony cyfrowe oraz wideofony IP/SIP.

Zapewniamy również rozwiązania wideodomofonowe działające chmurowo z aplikacjami mobilnymi oraz usługą automatycznej sekretarki w przypadku gdy są Państwo poza domem.

Nowe systemy wideodomofonowe oparte o sieć IP umożliwiają integrację z systemem monitoringu wizyjnego CCTV.

Instalowane przez nas systemy wideodomofonowe oparte o IP/SIP pozwalają na integrację z produktami SMART Home różnych producentów.

W ramach instalacji domofonów i wideodomofonów wykonujemy kompleksową instalację: okablowania budynkowego, kasety na bramie, panel bramowy, elektrozaczepu, zasilaczy, switchy PoE, aparatów klienckich, monitorów, aplikacji mobilnych.

Usługi

  • Instalacja bramofonów
  • Instalacja domofonów
  • Instalacja wideodomofonów
  • Instalacja interkomów
  • Wymiana elektrozaczepu
  • Wykonanie instalacji okablowania budynkowego
  • Instalacja panelu bramowego
  • Instalacja aparatów klienckich
  • Instalacja monitorów mieszkaniowych
  • Konfiguracja aplikacji mobilnej (chmurowej)
HikVision
Ubiquiti
Dahua