Automatyka do Bram i Szlabanów Trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia oraz Tczew

Alarmowiec.pl to marka firmy AXSoft, która świadczy usługi z zakresu instalacji, konserwacji automatyki domowej, bramowej i szlabanów głównie na terenie województwa pomorskiego. Instalacja automatyki bramowej i automatyki do szlabanów w tym montaż silników i programowanie pilotów świadczone są w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz okolicach (Pruszcz Gdański, Pszczółki, Tczew, Starogard Gdański, Kowale, Kolbudy, Kościerzyna, Wejherowo, Elbląg).

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę budynków mieszkalnych oraz komercyjnych w zakresie doboru, instalacji oraz konfiguracji automatyki do bram wjazdowych, garażowych i szlabanów. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz silników i automatyki wiodących producentów europejskich.

Zapewniamy w ramach instalacji systemy przewodowe, bezprzewodowe (działające na częstotliwościach 433MHz, 868Mhz, Wi-Fi) oraz inne nowoczesne technologie kompatybilne z rozwiązaniami chmurowymi.

SMART / Building Management System

Zapewniamy wykonanie integracji automatyki bram, garaży, szlabanów z systemami SMART Home oraz BMS z możliwością sterowania z poziomu aplikacji mobilnej.

W zależności od potrzeb Inwestora wyprowadzane są wszystkie niezbędne sygnały do systemu Inteligentnego Budynku (np: stan otwarcia / zamknięcia, detekcja przeszkody, awaria).

Zapewniamy również rozwiązania uproszczone pozwalające na otwarcie bramy / szlabanu za pomocą SMS lub połączenia głosowego z centralą sterującą.

Somfy
Nice
Becker
Elero
Inel